HERO náramek pro děti - svítící

Parádní dětský náramek z jaspisu regalitu a z fluorescenčních korálků, které ve tmě svítí modře. Náramek je navíc ozdoben přívěškem smajlíka z nerezové oceli.

Tento náramek zajišťuje Vašemu dítku duševní rovnováhu, přináší klid, zmírňuje stres a zahání pocity strachu. Navíc svítící korálky si Vaše dětí zamilují a náramek už nebudou chtít sundat z ruky :)

        

Velikost korálků: korálky mají velikost cca 8 mm a jsou navlečeny na kvalitním průhledném elastickém vláknu, které je velmi pevné a zároveň umožňuje natažitelnost náramku.

Velikost náramku (vnitřního obvodu): zvolte podle obvodu zápěstí Vašeho dítka tak, aby se náramek příjemně nosil, nebyl moc těsný nebo naopak příliš volný.

Do poznámky v objednávce připište, prosím, vámi zvolenou velikost náramku 12, 13, 14 nebo 15 cm.

jak zmerit zapesti_1

 

Vaši objednávku vyřídíme zpravidla následující den (nejpozději do 5 pracovních dnů) po přijetí objednávky, resp. platby.

 

Lehké opotřebení použitého materiálu vlivem okolního prostředí je z časového hlediska normálním jevem. Náramky nejsou hračkou pro děti; při poškození, příp. roztržení náramku hrozí nebezpečí vdechnutí použitých elementů.

Varianta
Momentálně nedostupné Momentálně nedostupné Zvolte variantu
Kód: 001-DET/S P 001-DET/BEZ Zvolte variantu
159 Kč 159 Kč od 159 Kč –9 % –19 % až –19 % 144 Kč 129 Kč od 129 Kč
Kategorie: Náramky pro děti
detsky 01 celek
Novinka
159 Kč 159 Kč od 159 Kč –9 % –19 % až –19 %

Použité minerály:

 

Jaspis regalit

Léčivé účinky: Pozitivně působí na alergie, ve velké míře jim předchází. Posiluje krevní oběh, ulevuje při zažívacích potížích a má blahodárné účinky na trávení. Posiluje funkci pohlavních orgánů.

- přináší klid a zmírňuje stres
- zajišťuje duševní rovnováhu
- pohlcuje negativní energie
- pomáhá při řešení konfliktů
- zahání pocity strachu

Znamení zvěrokruhu: Rak, Kozoroh

 

 

Všechny výše uvedené údaje o léčivých vlastnostech minerálů jsou pouze informativní a jsou čerpány z veřejně známých zdrojů. Pokud cítíte příznaky jakékoliv nemoci, obraťte se na svého lékaře. Uvedené léčivé vlastnosti minerálů využívejte jako doplněk odborné léčby, nikoliv jako její náhradu.

5
1x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:
5
MH Avatar autora | 18.8.2021
Objednala jsem tři náramky pro děti. Velice se mi líbí. Děti je ještě neviděly, ale věřím, podle jejich přáníček, že budou mít radost. Z paní Stuchlou je vynikající komunikace. Je velice ochotná. Děkuji. Ráda e-shop doporučuji.